Close

Birlikte Yürüyoruz…

12.04.1977 yılında kurulan Kooperatifimiz, kuruluşundan bu güne ilk kez bir Gayrimenkul’e sahip oldu.

İstanbul İli Çatalca İlçesi Kestanelik Köyü mevkiinde Kooperatifimiz adına alımı yapılıp tescillenen Arsamızı üyelerimizle birlikte ziyaret ettik.

Kooperatifimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Yasin Zeyrek tarafından Arsa ile ilgili tüm aşamaların ayrıntılı bir şekilde anlatılması  dikkatle dinlendi.

Zeyrek açıklamasında:“Şimdilik 20.600 m2 olan arsamız önümüzdeki zamanlarda ki; bunun en kısa sürede olmasını ümit ederek daha da büyütmek gayesini gütmekteyiz.İnşaallah mevcut olan 20.600 m2 arsamızı daha da genişleterek büyüteceğiz.Bunu hep birlikte başaracağız. Sizler destek verdiğiniz sürece bizler sizin için çalışmaya zaman mefhumu gözetmeksizin devam edeceğiz” dedi.

Özel araçlar ve 2 adet otobüs ile Arsa Kooperatif üyelerine sunum yapılarak ve kısa bilglendirmeler gerçekleştirildi. Tanıtım ve Bilgilendirme sonrasında üyelerle birlikte Açık havada hep birlikte, “Birlik Soframızda” hem aşımızı paylaştık hemde hasbihal edildi. Yapılan değerlendirmeler de en çok Üyelerimizin önerilerine zaman ayırdık. İyi olanın daha da iyi olabilmesi adına fikirleri değerlendirdik.

Bunun sadece bir başlangıç olması, Kooperatifimizin çok daha iyi yerlere gelerek asli vazifesi Kaliteli hizmet olan Yönetim Kurulumuzun üyelerimizin menfaatlerini gözeterek “HEPİMİZ İÇİN” sloganı ile çıktığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Katılım sağlayan ve mazeretleri ile katılamayan tüm Üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz. Katılım sağlayamayan üyelerimiz için derlenen Görseller aşağıdaki linklerde yer almaktadır.