Close

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik politikası ile S.S. Yeşilköy Lojistik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi sitesi olan www.yesilkoylojistik.com.tr ve www.yesilkoylojistik.com (Gizlilik politikasında “SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların www.yesilkoylojistik.com.tr ve www.yesilkoylojistik.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

 

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

 

SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

 

SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri, kişisel bilgilerin ve SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri tarafından da güncellenebilecektir.

 

SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

 

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

 

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

 

SS Yeşilköy Lojistik Web Sitelerini kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

SS Yeşilköy Lojistik Web Sitelerini ziyaret eden her kullanıcı, SS Yeşilköy Lojistik Web Siteleri gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.