Close

FRİGO TAŞIMACILIK

Kooperatifimiz Atatürk ve İstanbul Havalimanlarında iştigal alanı olan Taşımacılık sektörü içerisinde müşterilerimizin her türlü Yük Taşımacılığına çözüm üretmek prensibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

SS Yeşilköy Lojistik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 1977 yılından bugüne kadar gelen tecrübesi ile tüm araçlarımız ve tesislerimiz soğuk zincire hizmet verecek en yüksek standartları sağlamaktadır.

 

Soğuk zincirin kırılmaması için en önemli faktörler taşıma sıcaklığı ve zamanıdır.

 

Yılların tecrübesi ile kazanılmış bilgi beceri ile müşterilerimize özel çözümler üreterek ürünlerini en doğru yöntem ile taşımaktayız.

Gümrük girişi olan her türlü yaş meyve sebze,
Taze veya donmuş balık ve diğer deniz ürünleri,
Et ve et ürünleri,
İlaç ve kozmetik ürünleri
Fidan ve çiçek,
Tüm diğer taze veya donmuş gıda ürünleri.

Atatürk ve İstanbul Havalimanlarının taşıma konusundaki en deneyimli kuruluşu olmaktan gurur duyuyoruz.

Araçlarımız

Filomuz -18 dereceye kadar soğutma kapasiteli frigofirik araçlardan oluşmaktadır. Soğuk zincir taşımacılıkta saatler bile çok önemi olduğundan filomuzu sürekli yeniliyoruz ve araçların olası arıza sayısını miminuma indiriyoruz.

Sıcaklık Kayıt Sistemi

Tüm araçlarımız HACCP kuralları gereği EN12830 sertifikalı Cargo Log Master sıcaklık kayıt cihazları ile donatılmıştır. Bu cihazlar düzenli olarak kalibre edilmektedirler. Ve ürünlerinizin anlık sıcaklıkları raporlanabilmektedir.

 

Ürünleriniz yükleme sonrasında hızla anında sıcaklık testine tabi tutulmaktadır ve sürüş boyunca düzenli aralıklarla araç içi sıcaklık ölçümleri alınabilmektedir.

 

Soğutucu ünitelerimiz ve sıcaklık kaydedicilerimiz (datalogger) EN12830 standardına göre yıllık olarak kalibre edilmektedirler. Bu da olası sıcaklık problemlerinin önüne geçmektedir.