Close

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Taşıdığımız ürünlere sizin kadar önem vermekteyiz.Nakliyat (YÜK) Sigortası ile taşınan ürünlerinizi HDI Sigorta anlaşması kapsamında güvence altında taşıyoruz.

Taşıttırdığınız yük ile ilgili risk ve ihtiyaçlarınızı belirleyip, yapacağınız tüm ithalat, ihracat, transit ve yurtiçi sevkiyatlarınızda sizlere Sigortalı Taşımacılık kapsamında hizmet vermekteyiz.

İthalat veya ihracat veya transit ticaretle iştigal eden tüm şirketler bilir ki; ithal, ihraç veya transit sevk edilen yük alıcısına ulaşmadan o ithalat, ihracat veya transit ticaret işlemi tamamlanmış sayılmaz.

Yolda yükün başına gelebilecek birçok rizikonun mevcut olması, hukuken zorunlu olmasa da günlük ticari hayatta sigorta poliçesi satın alınması neredeyse zorunlu hale gelmiştir.

Yükün satıcısı veya alıcısı veyahut taşınan yükle menfaat ilişkisi olan herkes, bu sigortayı yaptırabilir.Sigortalı Yük Taşımacılığı kapsamında anlaşmalı olduğumuz ve güvenilir protokoller ile güvence altında olan yükleriniz HDI Sigorta kapsamında sigortalanmaktadır.

Emtia (yük) sigorta poliçesinde, sigortayı yaptıran kişiye sadece yük bedelini değil, bunun yanında navlun, sigorta ücreti, öngörülen kar vb. gibi bazı gider kalemlerini de sigortalatabilme imkanı sunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık (Emtia-Yük Sigortası) hizmetimizle ilgili bilgi talepleriniz için bize murat.aydin@yesilkoylojistik.com.tr ve 0850 780 5667 numarasından ulaşabilirsiniz.

hdiyukzeyil072020